dąbrowa górnicza straż 128 baner centrum adm.jpeg508be7d956b0f9017a46a7903a594ffb
Aktualności Portal Informator Wydarzenia Mapa strony Galerie
grafikaborder
Czy Straż Miejska może kontrolować urządzenia pomiarowe - wagi?
04/11/2009
Strażnik033
 
 
 
 

Funkcjonariusze straży miejskiej uprawnieni są do nakładania kary grzywny od 20 do 500zł za brak legalizacji na wagach i odważnikach na podstawie Ustawy "Prawo o miarach" z dnia 11.05.2001r Dz. U.Nr.63 poz 636 art. 26, ust1.

.

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość
Walidacja W3CXHTML 1.0 i CSS 3.0